"Дударик" в Чижикові!

63 тисячі 357 гривень для військових з Підберізцівської громади????????????????

26 червня у Чижикові відбувся другий благодійний пісенний марафон «Врятуєм наших на війні» на підтримку місцевих вояків.

Участь традиційно взяли колективи та виконавці з усієї громади, а гостями заходу цього разу стала легендарна Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик», яка презентувала свій унікальний мистецький проєкт «Прийняття», що став потужною зброєю у боротьбі з окупантами на культурному фронті????????

Мета проєкту - ідентифікація та повернення вкрадених українських пісень з багатовікового рабства.

До благодійного марафону долучилися і волонтери з Шотландії, які безкоштовно пригощали усіх охочих піцою.

Кожен такий захід, кожен внесок допомагає  хоробрим хлопцям та наближає перемогу.

Усі зібрані кошти використають на потреби військових з Підберізцівської громади, які захищають Україну на передовій.