Біографія голови Підберізцівської сільської територіальної громади

Василь Михайлович Коваль

Народився 02 січня 1990 року у селі Підгірне, Львівського р-н.,  Львівської області.

Громадянин України.

Освіта:

• У 1997 році пішов у перший клас Миклашівської ЗОШ I-III ступенів.
  • У 2000-2007 рр. навчався в Підберізцівській ЗОШ I-III ступенів.
  • У 2007 році після закінчення школи вступив до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
  • У 2011 році закінчив  університет і отримав вищу освіту за напрямом підготовки «Пожежна безпека» та здобув кваліфікацію бакалавра за спеціальністю «Правознавство».
  • У 2017 році вступив до Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
  • У 2020 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, здобув кваліфікацію магістра Публічного права та адміністрування.
  • У 2023 році здобув науковий ступінь та диплом доктора філософії у галузі знань "Управління та адміністрування" за спеціальністю "Фінанси,банківська справа та страхування" ЛНУ ім. Івана Франка

______________________________________________________________________________________

-2015-2017 рр. – голова Миклашівської сільської ради.

-2017-2020 рр. – голова Підберізцівської об’єднаної  територіальної громади, з 2020 року голова Підберізцівської сільської територіальної громади.

-Чинний голова Львівського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ та голова платформи "Місцеві бюджети та фінанси".