КЕРІВНИЦТВО РАДИ:

  1. Коваль Василь Михайлович - сільський голова
  2. Кіцак Зіновій Михайлович - перший заступник сільського голови
  3. Кушнерик Роман Мар'янович - заступник сільського голови
  4. Кутна Ольга Петрівна - секретар ради
  5. Пухальський Микола Павлович – староста Чижиківського старостинського округу
  6. Моравський Любомир Васильович – староста Миклашівського старостинського округу

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

       1. Бакалець Світлана Михайлівна - головний бухгалтера-начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності

       2.Дмитерко Тетяна Михайлівна - головний спеціаліст відділу з питань фінансового обліку і звітності

       3.Моравська Галина Михайлівна - головний спеціаліст відділу з питань фінансового обліку і звітності

       4.Матвіїшин Оксана Романівна - головний спеціаліст відділу з питань фінансового обліку і звітності

       5.Пйонтик Галина Богданівна - провідний спеціаліст відділу з питань відділу з питань фінансового обліку і

       6.Данилюк Галина Андріївна - провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності


ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

       1.Лико Юлія Богданівна - головний спеціаліст юридичного відділу

       2.Сідляр-Моравська Христина Миколаївна - головний спеціаліст юридичного відділу

       3. Манчур Марія Іванівна - провідний спеціаліст юридичного відділу 

       4.Гак Назарій Володимирович - провідний спеціаліст юридичного відділу 

 


ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ

     1.Крохмалюк Олеся Володимирівна - начальник відділу з питань освіти, культури та дозвілля

     2.Попович Христина Любомирівна - головний спеціаліст відділу з питань освіти, культури та дозвілля

     3.Шандро Христина Романівна - головний спеціаліст відділу з питань освіти, культури та дозвілля

     4.Пелехата Романна Орестівна - провідний спеціаліст відділу з питань освіти, культури та дозвілля

     5.Ільчина Роман Ярославович - провідний спеціаліст відділу з питань освіти, культури та дозвілля


ВІДДІЛ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

      1.Дідух Олександр Теодозійович - начальник відділу з питань регулювання земельних відносин

      2.Баран Ігор Михайлович - головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин

      3.Пугач Олег Ігорович - провідний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин


 ВІДДІЛ ПЛАНУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

      22.Івахів Мар’яна Андріївна - начальник відділу планування соціально-економічного розвитку та інвестицій

      23.Патицька Христина Олегівна - головний спеціаліст відділу планування соціально-економічного розвитку та інвестицій


 


  ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

     1.Олексів Галина Дем’янівна - начальник загального відділу

     2.Габа Ірина Ярославівна - провідний спеціаліст загального відділу

     3.Моравська Іванна Романівна - провідний спеціаліст загального відділу

     4.Косар Володимир Ігорович - головний спеціаліст загального відділу

     5.Гнатишин Світлана Степанівна - головний спеціаліст загального відділу

     6.Павлюх Роман Романович - головний спеціаліст загального відділу

     7.Пашуля Василина Андріївна - головний спеціаліст загального відділу

     8.Максимович Аліна Ярославівна - провідний спеціаліст загального відділу 

    


  ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ

      1.Скакун Любомир Олегович – начальник відділу


  ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

      1.Тютько Зореслава Андріївна  -    начальник відділу з питань соціального захисту населення та захисту прав дітей

      2.Тимець Надія Миколаївна - спеціаліст І категорії відділу з питань соціального захисту населення та захисту прав дітей.


   ІНШІ ПОСАДОВІ

      1.Кендзьор Соломія Орестівна - державний реєстратор

      2.Лозинська Ольга Русланівна - Державний реєстратор


   ІНШІ СЛУЖБОВІ ОСОБИ

 

    


Інші виконавчі органи Підберізцівської сільської ради

    ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ

  1. Столярчук Світлана Людвігівна - начальник фінансового відділу
  2. Прокопів Максим Володимирович – головний спеціаліст фінансового відділу
  3. Дмитерко Наталія Юріївна – головний спеціаліст фінансового відділу
  4. Паробій Ольга Михайлівна – провідний спеціаліст фінансового відділу
  5. Яньо Вікторія Ігорівна -провідний спеціаліст фінансового відділу

 

     СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

      1. Сидор Зоряна - начальник служби у справах дітей Підберізцівської сільської ради