Повідомляємо про початок громадських слухань

Повідомляємо про початок громадських слухань

  • Переглядів: 46

Підберізцівська сільська рада Львівського району Львівської області повідомляє про початок громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – Детальний план території для будівництва та обслуговування нежитлових будівель та споруд в с. Підберізці Львівського району Львівської області(в районі кільцевої дороги м. Львова) та звіту СЕО.

Повідомлення про початок громадських слухань

Повідомлення про початок громадських слухань

  • Переглядів: 68

Підберізцівська сільська рада Львівського району Львівської області повідомляє про початок громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – Детального плану території в межах вул. Чумацька та Автодороги М 09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська в с. Підберізці Львівського району Львівської області та звіту СЕО.   Замовник: Підберізцівська сільська рада. Підстава для розроблення проекту містобудівної документації – Рішення сесії Підберізцівської сільської ради № 72-10-2024 від 11.04.2024 р.   Ознайомитись з проектом Детального плану території в межах вул. Чумацька та Автодороги М 09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська в с. Підберізці Львівського району Львівської області та звіту СЕО можна в приміщенні сільської ради за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Підгірне, вул. Наукова, 1 – Відділ містобудування та архітектури. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури Підберізцівської сільської ради.   Пропозиції та зауваження щодо містобудівної документації - Детального плану території в межах вул. Чумацька та Автодороги М 09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська в с. Підберізці Львівського району Львівської області та звіту СЕО приймаються на протязі 30-ти днів з дня опублікування даного оголошення.   Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати особи визначені «Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженої Постановою КМУ № 555 від 25.05.2011р. (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022р. № 1196).   Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.   Пропозиції, подані особами не визначеними «Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», або подані після  встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Громадські слухання

Громадські слухання

  • Переглядів: 67

Підберізцівська сільська рада Львівського району Львівської області повідомляє про початок громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – Внесення змін до детального плану території в межах вул. Тракт Глинянськийта вул. І. Франка в с. Нижня Білка Пустомитівського району Львівської області.

Гід державних послуг. Банер