На Львівщині триває збір книг для українців у Польщі

На базі однієї з найбільших українських фундацій у Гданську функціонує бібліотека української літератури.

Бібліотека діє і як культурно-соціальна локація, зокрема й для вимушених переселенців з України. Відтак, виникає додаткова потреба у книгах - художній, дитячій, навчальній та іншій літературі.

З ініціативи голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького в області організовано благодійний збір книжок для цієї бібліотеки.

Підберізцівська громада теж долучається до акції. Просимо наших мешканців приносити книжки у приміщення старостинських округів до 9 листопада ( с. Миклашів, с. Чижиків, с. Верхня Білка, с. Підберізці, с. Чорнушовичі).

Книги можуть бути нові або вживані, але в належному стані. Головне - українською!

Підтримаймо українців! Підтримаймо українське!