Ветеранський бізнес на Львівщині розгортатимуть 23 учасники проєкту «єРобота»

  • 26

 За результатами 19 хвилі проєкту «єРобота» ще два учасники програми «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» із Львівщини отримають 750,0 тис.грн для відкриття або розвитку бізнесу та створять 4 робочих місця.

 Таке право виборов учасник бойових дій із Червонограда (смт Жирівка) і дружина військовослужбовця зі Львова (м. Винники).

 «Загалом станом на 15 листопада поточного року ветеранський бізнес у нашій області розвиватимуть 23 заявники, бізнес-плани котрих розглядалакомісія Львівського ОЦЗ. Загальна сума грантових коштів становить 8,7 млн грн. Їх отримають 14 учасників бойових дій і 9 членів сім’ї ветеранів, котрі створять 40 робочих місць», – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.  За його словами, серед грантоотримувачів – 4 підприємці-початківці. Завдяки участі у програмі вони закуплять обладнання для відкриття на Яворівщині пересувного закладу швидкого харчування, а у Львові – стоматологічної клініки, відпочинкового комплексу, а також автопарку, що буде діяти на платформі таксі Uklon.
 Решта учасників урядової програми використають грант для масштабування вже заснованого бізнесу у сфері торгівлі, громадського харчування, фітнесу та спорту, медицини, косметології, виробництва текстилю,ремонту сучасних гаджетів тощо.
Максимальний розмір гранту – 1 млн грн – у нашій області отримає підприємець-ветеран з трирічним досвідом ведення бізнесової діяльності, котрий створить 4 робочих місця, 2 з яких займуть його побратими. На рахунки 9 заявників надійдуть кошти у розмірі до 500 тис. грн, а 13 – до 250 тис. грн.
Відповіді на питання щодо участі у програмі «Грант для ветеранів і членів їхніх сімей» ( https://is.gd/jxqZ7j ) можна отримати у підрозділах обласної
служби зайнятості ( http://surl.li/jpvpt ) або у відео:
– хто може подавати заявку на цю програму – https://is.gd/aAh4Ec ;
– рекомендації щодо виповнення бізнес-плану – https://is.gd/X0cHzR ;
– як правильно заповнити заявку в застосунку «Дія» – https://is.gd/yTkh8L .
                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                Львівський обласний центр зайнятості