Загиблим Героям з Підберізцівської громади присвоїли орден "За мужність" посмертно

Офіцерові Івану Дреботу з села Чижиків та сержанту Олегові Роговцю з Підберізців присвоїли орден "За мужність" III ступеня посмертно.

Указом Президента України від 17 листопада 2022 року № 783  офіцера Івана Дребота з села Чижиків, який загинув у бою з окупантами, нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня. Начальниця Львівської районної військової адміністрації Христина Замула вручила відзнаку батькові захисника Дреботу Миколі Олексійовичу.

Відзнаку матері загиблого Олега Роговця Ганні Миколаївні вручив полковник Юрій Красноштан спільно з головою Підберізцівської громади Василем Ковалем. Вічна слава ГЕРОЯМ!

сержант Олег Роговець

офіцер Іван Дребот