56 105 грн та 105$ для потреб ЗСУ зібрали на благодійному фестивалі у Верхній Білці

07 січня 2024 року у Верхній Білці відбувся благодійний різдвяний фестиваль "Колядуймо Богу-наближаймо перемогу", на якому вдалося зібрати чималу суму для захисників з громади.

Дійство зібрало талановитих виконавців та колективи з усієї громади. Лунали старовинні та сучасні коляди і щедрівки. Охочі мали змогу почастуватися запашними стравами на ярмарку. Захід розпочали з вітального слова настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці отця Івана Любінського та голови Підберізцівської громади Василя Коваля. Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

Усі зібрані кошти спрямують на потреби місцевих вояків, які захищають Україну на передовій.