Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Підберізцівська сільська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєктумістобудівної документації – детального плану території для будівництва та обслуговування нежитлових будівель та споруд в с. Підберізці Львівського району Львівської області (в районі кільцевої дороги м. Львова).

Зауваження і пропозиції до вказаної заяви надаються у строк, що не перевищує 10 днів з дня внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Пропозиції громадськості в процесі громадського обговорення подаються у письмовій формі до Підберізцівської сільської ради:

81146, Львівська область, Львівський район, с. Підберізці, вул. Т. Шевченка, 25

Ел. пошта: pidberizcivskarada@gmail.com