7 квітня у Підберізцівській територіальній  громаді  відкрили власну поліцейську станцію.

Відкриття відбулося в межах реалізації проекту авторства Національної поліції України, що передбачає забезпечення кожної територіальної громади поліцейським офіцером.

Нашим поліцейським став Володимир Бурак.

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Олександр Шляховський урочисто вручив офіцеру ключі від службового автомобіля, сертифікат та зброю, а також подяку за участь у проекті голові Підберізцівської громади Василю Ковалю.

Почесним гостем відкриття став голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Поліцейський офіцер громади – це ще один крок у реформуванні Нацполіції. Проект передбачає, що офіцер громади повинен забезпечувати правопорядок на своїй території, постійно контактувати з мешканцями, аби своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.