У Підберізцівській громаді впродовж вересня-жовтня відбудуться покази українських фільмів

Підберізцівська громада бере участь у Національному турі "Кіно заради перемоги!", в межах якого впродовж вересня-жовтня у закладах культури та освіти відбудуться безкоштовні покази українських фільмів.

Національний тур "Кіно заради Перемоги!" реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації "Дивись українське!" за підтримки фонду "МХП-Громаді" та компанії "Делойт" в Україні, за сприяння компанії "Вавілон", Громадської організації "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.