Підберізцівська сільська рада оголошує конкурс на посаду директорів двох закладів освіти

Підберізцівська сільська рада Львівського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директора Нижньобілківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Підберізцівської сільської ради, який розташований за адресою: 81142, Львівська обл., Львівський р-н, село Нижня Білка, вул. Тракт Глинянський, 20 та директора Миклашівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад» Підберізцівської сільської ради, який розташований за адресою: 81140, Львівська обл., Львівський р-н, село Миклашів, вулиця Т. Шевченка, 30.

Умови оплати праці відповідно до чинного законодавства України.

Вимоги до кандидата:

☑️ громадянин України;

☑️вільне володіння державною мовою;

☑️ вища педагогічна освіта;

☑️ стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;

☑️ організаторські здібності;

☑️ фізичний і психічний стан повинен не перешкоджати виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

☑️заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

☑️ автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

☑️ копія паспорта громадянина України;

☑️ копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

☑️документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (державний

сертифікат про рівень вільного володіння державною мовою (рівень С), виданий

Національною комісією зі стандартів державної мови);

☑️ копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на момент їх подання;

☑️ витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи

до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;

☑️ довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

☑️мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

‼️Документи кандидатів приймаються до 06.02.2023 року за адресою: 81185, Львівська обл., Львівський р-н, с. Підгірне, вул. Наукова,1.

Кандидати, які подали документи, після 06.02.2023 року або надіслали їх поштою, і такі надійшли на адресу сільської ради після 06.02.2023 року, до участі в конкурсі не допускаються.

📌Конкурс на заміщення вакантної посади директора Нижньобілківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Підберізцівської сільської ради відбудеться 08.02.2023 року о 11 год. 00 хв. в приміщенні Миклашівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Підберізцівської сільської ради, який розташований за адресою: 81140, Львівська обл., Львівський р-н, село Миклашів, вулиця Т. Шевченка, 30.

📌Конкурс на заміщення вакантної посади директора Миклашівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний

навчальний заклад» Підберізцівської сільської ради відбудеться 08.02.2023 року о 13 год. 00 хв. в приміщенні Миклашівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній

вулиця Т. Шевченка, 30.

📌Додаткову інформацію щодо конкурсу можна дізнатись в начальника відділу з питань освіти, культури та дозвілля Підберізцівської сільської ради Крохмалюк Олесі Володимирівни за тел. 068-605-8199, або через ел. пошту 📨pidberizcivskarada@gmail.com