ФК "Юність-Куликів" - чемпіони Львівщини 2023!

Обʼєднана команда «Юності» з Верхньої/Нижньої Білки та Куликова здобула перемогу у Чемпіонаті Львівської області-2023!

Днями на стадіоні у селі Нижня Білка відбулася церемонія нагородження  чемпіонів Львівщини - об'єднаної команди з Верхньої і Нижньої Білки та Куликова. Перший заступник голови Львівської асоціації футболу Ярослав Грисьо нагородив переможців ексклюзивним кубком і золотими медалями. Привітав чемпіонів і голова Підберізцівської територіальної громади Василь Коваль.

До слова, для «Юності» це вже шосте чемпіонство, цьогоріч вперше в обʼєднанні.  Цей сезон на обласному рівні для команди останній,  вже наступного року підопічні Богдана Костика представлятимуть Львівщину у професійному футболі.

Підберізцівська громада щиро вітає усю команду та президентів Олександра Ролька і Мирона Остапчака з перемогою та зичить нових спортивних п'єдесталів!

Фото: https://www.facebook.com/groups/193805854441312

Джерело: Львівська Асоціація Футболу