У Чорнушовичах відкрили оновлену гімназію

19 грудня у Чорнушовичах урочисто відкрили реконструйовану гімназію для 80 учнів і 20 дошкільнят.

Відбулося масштабне перевтілення будівлі, яка була в аварійному стані через зруйнований фундамент, горищне перекриття і покрівлю.

Для реалізації проєкту за період 2021-2023 роки загалом скеровано 24 840,876 тис. грн (з них обласний бюджет – 19 500,000 тис. грн; кошти громади – 5 340,876 тис. грн).

✅За ці кошти провели повну реконструкцію будівлі із переплануванням частини під дошкільний заклад, утеплили горище та фасад, замінили покрівлю даху, вікна та двері, встановили систему блискавкозахисту, провели гідроізоляцію. Крім цього, тепер заклад має локальні очисні споруди та модульне укриття.

Відтепер Чорнушовицька гімназія - сучасний, якісний, а головне безпечний та безбарʼєрний простір, де усі учасники освітнього процесу перебуватимуть в однаково комфортних умовах.

Дякуємо за те, що це стало можливим начальнику Львівської ОВА Максимові Козицькому, виконувачу обов'язків голови Львівської обласної ради  Юрію Холоду,  меценату та почесному президенту ФК "Рух" Григорію Козловському, депутатові Львівської міської ради Олексію Різнику, першому заступникові голови Львівської ОВА  Андрію Годику, начальниці Львівської РВА Христині Замулі, Народному депутату України Галині Васильченко, депутату Львівської обласної ради Захару Милянику, директорові департаменту економічної політики Львівської ОВА Степанові Куйбіді та департаменту освіти і науки Львівської ОВА.

Під час заходу вдалося зібрати 17 тисяч гривень для потреб ЗСУ на благодійному ярмарку ялинкових прикрас.