Повідомлення щодо проведення громадського обговорення Документу державного планування «Детального плану території в с. Підберізці Пустомитівського району Львівської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території в с. Підберізці Пустомитівського району Львівської області

2

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Підберізцівська сільська рада

81146, Львівська обл., Львівський р-н, с. Підберізці, вул.Т.Шевченка, 25

3

Підстава розроблення:

Рішення Підберізцівської сільської ради від 20 квітня 2018р. № 205

4

Завдання на розроблення детального плану території:

листопад 2023р.

5

Відомості про замовника:

Підберізцівська сільська рада Львівського району Львівської області

6

Відомості про розробника:

Товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА ПЛАНУВАННЯ» (Код ЄДРПОУ 33880983)

7

договір

від 24.11.2023р. № 73-11.23

8

Процедура громадського обговорення (Дата початку та строки здійснення процедури)

13.02.2024р. (не менше 30-ти днів)

9

Інформація про способи участі громадськості (Надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Надання письмових зауважень і пропозицій, електронні консультації, громадські слухання

10

Дата проведення запланованих громадських слухань (у разі потреби)

11

Час проведення запланованих громадських слухань (у разі потреби)

12

Інформація про місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

81146, Львівська обл., Львівський р-н, с. Підберізці, вул.Т. Шевченка, 25 (кабінет відділу містобудування та архітектури - вул. Наукова, 1 с. Підгірне)

13

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

81146, Львівська обл., Львівський р-н, с. Підберізці, вул. Т. Шевченка, 25 (кабінет відділу містобудування та архітектури - вул. Наукова, 1 с. Підгірне)

14

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозиційння

Відділ містобудування та архітектури Підберізцівської сільської ради

15

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування (область, місто, вулиця, номер будинку)

81146, Львівська обл., Львівський р-н, с. Підберізці, вул.Т.Шевченка, 25

16

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування (Опишіть)

Не проводяться

17

Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень):

Начальник відділу містобудування та архітектури Підберізцівської сільської ради