ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Стратегія розвитку Підберізцівської сільської територіальної громади на період до 2027 року та План заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Підберізцівської сільської територіальної громади на період до 2027 року є документом державного планування місцевого рівня і передбачає вирішення спільних проблем і реалізації спільних завдань соціально-економічного характеру, раціонального використання ресурсного потенціалу, створення комфортних умов життя населення, забезпечення екологічної безпеки та згуртованості громади.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

1. Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення

Датою початку громадського обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Підберізцівської сільської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Підберізцівської сільської територіальної громади на період до 2027 року є дата оприлюднення проєктів Стратегії розвитку Підберізцівської сільської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Підберізцівської сільської територіальної громади на період до 2027 року, а також звіту про їх стратегічну екологічну оцінку на офіційному вебсайті Підберізцівської сільської ради та внесення зазначених документів до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості – 11 квітня 2024 року. Строк проведення громадського обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Підберізцівської сільської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Підберізцівської сільської територіальної громади на період до 2027 року – 30 днів (до 12 травня 2024 року).

1. Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Підберізцівської сільської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Підберізцівської сільської територіальної громади на період до 2027 року подаються до відділу планування соціально-економічного розвитку та інвестицій Підберізцівської сільської територіальної громади за темою листа «До заяви про визначення обсягу СЕО» (адреса: вул. Наукова, 1, с. Підгірне, Львівський район, Львівська область, 81185; e-mail: ekonompsr@gmail.com).

1. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Підберізцівська сільська рада

1. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Підберізцівська сільська рада Львівського району Львівської області, юридична адреса: вул. Шевченка, 25, с. Підберізці, Пустомитівський район, Львівська область, 81146; фактична адреса: вул. Наукова, 1, с. Підгірне, Пустомитівський район, Львівська область, 81185. e-mail: ekonompsr@gmail.com, тел. +(032) 242 76 80, моб.тел. +380686058199.

1. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП відсутня.

9. Замовник/Уповноважена особа замовника:

Підберізцівська сільська рада

Строк подання зауважень та пропозицій триватиме до 12 травня 2024 року включно.

СЕО проєкту Стратегії і плану заходів

Проєкт Стратегії і плану заходів з розвитку Підберізцівської територіальної громади