Схід і захід - разом! Львівське регіональне відділення ВАОТГ приймало голів громад із Дніпропетровської області із ознайомчим візитом на Львівщину

  • 112

Фото без опису

Від Львівщини до Дніпропетровщини. 27 лютого Львівське регіональне відділення ВАОТГ приймало голів громад із Дніпропетровської області із ознайомчим візитом на Львівщину для обміну досвідом.

🖋️Під час візиту, був організований круглий стіл «Відритий діалог громад Львівщини та Дніпропетровщини» за участі начальниці Львівської районної військової адміністрації Христина Замула директора департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації Stepan Kuibida на якому розглядалися питання:

⁃ адміністрування місцевих податків та зборів, внесення змін до Податкового кодексу в частині адміністрування місцевих податків. Результати обговорень законопроекту із Заступницею Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України 21 лютого 2024 року;

- стратегічне планування, плани просторового розвитку, інвестиційні паспорти, функціонування системи Dream тощо;

⁃ життя ОМС у Львівській області, проблеми, виклики сьогодення та співпраця із районною військовою адміністрацією;

⁃ життя та проблемні питання громад Дніпропетровщини

📎Також в межах  підписаного меморандуму між ОЩАДБАНКОМ та Всеукраїнською Асоціацією ОТГ, начальник відділу мікро та малого середнього бізнесу Головного управління ОЩАДБАНКУ у м. Львів Олександр БОГДАН розповів про фінансування сегменту ММСБ, кредитніпрограми від ОЩАДБАНКУ, грантові програми від Уряду, пріоритети співпраці з ММСБ тощо.

 

 

Фото без опису

 

Дякуємо Христині ЗамуліІ та Степану Куйбіді, що поділилися з нашими гостями з Дніпропетровщини гарним досвідом, кращими практиками та вичерпними відповідями на всі запитання, які, впевнені, кожній громаді стануть у нагоді!

Дякуємо усім нашим головам громад Львівщини за плідну роботу, конструктивний діалог та обмін досвідом!

💪Посилення спроможності територіальних громад є основним завданням, яке перед собою ставить Всеукраїнська Асоціація ОТГ🇺🇦

Дякуємо ЗСУ за можливість провести цей захід та згуртувати громади для вирішення важливих питань, для підтримки у такий нелегкий час, який переживають органи місцевого самоврядування в тилу та на лінії фронту. Адже, кожна наша роль та місія важлива по своєму! Ціль одна - якнайшвидша перемога України у цьому запеклому бою з ворогом!

Фото без опису