Обґрунтування предмета закупівлі: БПЛА

Предмет закупівлі: Безпілотний літальний апарат типу FPV дрон камікадзе

ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначений виходячи з потреб територіальної громади та затверджений рішеннямиПідберізцівської сільської ради Львівського району Львівської області №78-1-2024 від 05.09.2024 року.

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні характеристики

Flash Hobby A2810 1100KV

Акумуляторна батарея

Не менше 8000mА, 6S2P

3. Обґрунтування очікуваної вартості:

Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме, застосовувався метод обрахування очікуваної вартості методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з прайс-листів на момент вивчення ринку, зокрема, шляхом застосування такого способу, як здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну, до якої відноситься в тому числі: інформація про ціни на аналогічні товари, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників таких товарів, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.